Wpis z mikrobloga

  • 5
#bitcoin

Jedno mam życie, drugiego nie ma. Normalnie w pracy nie zarobię, nie ma szans. Będzie to wyglądać tak: robota do śmierci i #!$%@? się przez ten czas zobacze, użyje. Nawet zadnej panny nie ogarnie się bez kasy teraz

Ja teraz do początku lutego wrzucam wszystko all in. Bez tradowania później, żeby Murzynowi odbytu nie wystawiac, tylko HODL.

Nawet jak mi nie wyjdzie i stracę wszystkie pieniądze, mieszkanie. W najgorszym wypadku jak nie będę miał gdzie mieszkac to ZAWSZE mogę wejsc do jakiegoś pustostanu w mieście co nie ma właścicieli od dłuższego czasu nikt nie mieszka i wprowadzcic się. A co kto mnie wygoni? Właściciel, policja? Nie mają prawa wyrzucić z mieszkania dopóki gmina nie zapewni lokum zastepczego.

Przynajmniej próbuje zdobyć szczęście.
  • 7
  • Odpowiedz
@lunax: właśnie, jedno masz Zycie- po cholerę #!$%@?ć sobie jego dużą część, inwestując więcej niz możesz w mocno ryzykowne przedsiewziecie?
  • Odpowiedz
@lunax tylko nie zapominaj że żyjemy w państwie w którym policja i władze potrafią wykonywać czynności nie do końca legalne i nie zawsze zgodnie z ustalonym prawem. Gdzie znajdziesz pustostan w którym nie zamarzniesz w nocy?
  • Odpowiedz