Wpis z mikrobloga

@SVETER: tak zrozumiałem pisząc z jednym ruskiem, który pytał mnie dlaczego nas tak zasafcynował ten stream jako Polaków i wytłumaczył jak to wygląda z ich punktu widzenia
@filio_sz: To co mi sie udalo dowiedziec z ruskiej/ukrainskej prasy i yt .
Kola (koka) zmarl po/na strimie gdzie kazali mu pic jakies wynalazki. Rozpuszczalniki itd. Przyczyna smierci byla niewydolnosc serca . Z tego co przetlumaczylem (probowano mnie nauczyc ruskiego w pedalbudzie ) .Znaleziono jego cialo w jakims wawozie po paru dniach .Tym calym Kwadratem (Lysy szef) najpierw zaintereresowali sie ruskie media .Sporo w telewizji o nim bylo ,Bylo glosno zeby
@filio_sz: Wczoraj dawalem caly stream i siedział na taborecie do konca. W jakims artykule wyczytalem, ze nastepnego dnia go znalezli przepitego w innym miescie nie chce mi sie szukac znowu, bo tylko mnie #!$%@? ten ruski alfabet i tlumaczenie tego przez #!$%@? translatory niedokładne.
@filio_sz: #!$%@? maja. Na shotach ich #!$%@? za byle co. Nie znam jezyka, ale np. chudy #!$%@? sie z jedzeniem cebuli to wylapal lisci na ryj i kopow, grubemu rozwalil leb do krwi itd. Dzisiaj juzika #!$%@? zeby skonczyl cel, bo pewnie sami byli by lani