Wpis z mikrobloga

Szczerze nie polecam usług hekko.pl Korzystałem z ich hostingu od kilku lat, miałem też kilka domen i wszystko było ok, ale ceny przedłużenia domen wzrosły. Chciałem więc w końcu je przenieść, a tu niespodzianka. Authinfo prześlemy, ale najpierw prosimy o przesłanie prośby LISTEM TRADYCYJNYM. Serio? Przecież to jawne dymanie użytkownika, żeby go zniechęcić do zrezygnowania z usługi. Dalekie to od etycznego zachowania.

Dzień dobry,

w odpowiedzi na wniosek o wydanie kodu Authinfo informujemy, że domena została zarejestrowana za pośrednictwem rejestratora: Consulting Service Sp. z o.o. - działającej pod marką HRD. Rejestrator ten dokonał w dniu 25 października 2018 roku zmiany swojego regulaminu.

Rejestrator ten obecnie wymaga przesłania pocztą tradycyjną oryginału wniosku (papierowego) podpisanego przez uprawnione osoby.

W załączeniu znajduje się wniosek o wydanie kodu Authinfo dla swojej domeny. Numer partnera CSP to 1011. Wniosek należy podpisać i listownie (w formie papierowej) - wysłać pocztą tradycyjną na adres:


Consulting Service Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 35A lok.1B

02-672 Warszawa


#internet #domeny #hekko #hwdh #hosting
  • 11
  • Odpowiedz
@Bodhistawa napisz tylko proszę o wydanie kodu authinfo dla domeny xxxx.pl

Z adresu email którym posługiwałem się podczas rejestracji.

Daj znać na PW jak ci poszło, bo ja dość dawno brałem authinfo swoich domen, ale to działało kiedy pośrednik próbował zatrzymać mnie u siebie, zadając listów czy swoim regulaminem
  • Odpowiedz
UPDATE: napisałem maila do Consulting Service, oddzwonili w przeciągu 30min, zaproponowali przejście do ich siostrzanej firmy. Przez pośrednika CyberFolks miałem zapłacić 125zł za odnowienie domeny regionalnej a w tej siostrzanej firmie Consulting Service tylko 25zł.
  • Odpowiedz