Wpis z mikrobloga

@tomjar: xD Wpakowałeś się jak typowy jeleń w maliny... a najlepsze jest to, że trzymałeś tego szita przez pół roku. Tak się kończy jak wchodzisz na fomo. Masz teraz szansę odrobić straty, kup coś co ma potencjał do realnego wzrostu.
  • Odpowiedz
@tomosano: @foxminator2000: @fervi: No tak, na RUNe jak narazie jestem 120% do przodu (6 tygodni), ogolnie tak na wzrosty 25% to 3/4 typow tomosamo sie sprawdza

PS. najwiecej RUNE kupilem 3 listopada i potem dokupowalem kilka razy usredniajac cene, te kupione 3 listopada to jakies 300% wincyj.
Chcialem doprecyzowqc, ze o Rune mowiles pod koniec pzdziernika/ na poczatku listopada, a nie we wrzesniu
k.....l - @tomosano: @foxminator2000: @fervi: No tak, na RUNe jak narazie jestem 120%...

źródło: comment_CMxogb6IVeRu5xeemrcMvKqzA41aWA8p.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@tomjar: 50£ to nie majatek, a nauka z tego plynie bezcenna, nie inwestowac w nic co sie konczy na -ex kickex citex wirex cipex bitmex, mieszanina gield i januszy biznesu januszex z calego swiata bo hehe w krypto warto inwestowac xD nie polecam kupowac januszocoinow wykreowanych przez wasatych klakierow, ja inwestuje dalej w Rune bo imho bedzie jeszcze rosnac
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: uj wie. Takie kiedys nawet tutaj swietlane przyszlosci wrozyli wirexowi ze az giut stawal devlba. Naeet na wypoku propaganda byla. Tania to dla mnie lekcja pokory krol jest tylko jeden.
  • Odpowiedz