Wpis z mikrobloga

Skumulowane linienie w tym tygodniu nastąpiło. O. philipinus, C. versicolor, P. sazimai X2, E. colonicus, C. elegans,T. kahlenbergi T. vagans, T. pruriens, N. chromatus i ostatnio Ch. sp. Vietnam blue. Zobaczymy co przyniesie następny tydzien. Kilka sazimai się dupa swieci i odmawiają pokarmu, podrostek N. chromatus też już nie je od jakiegoś czasu.
A na zdjęciu P. machalla L2/L3 liniał z miesiąc temu.
#terrarystyka #ptaszniki #hobby
Filozof_Marian - Skumulowane linienie w tym tygodniu nastąpiło. O. philipinus, C. ver...

źródło: comment_iPIRcfCBte0wZeMi3fV8i09f7xVmedyX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: Normalne. Jedne pajaki linieją szybciej inne wolniej. Mam 10 P. Sazimai jakoś od marca kupione jako L1, a niektóre są trzy wylinki przed innymi, wszystko trzymane tak samo. Mój osobisty elegans aż takich przerw nie miał. Mam go jakoś 7 miesięcy i 3 razy liniał na pewno.

@Dipolarny: Dokładnie. Ale kolory na karapaksie też robią robote
  • Odpowiedz
@kamila-rodowicz: tak średnio bym powiedział. Bardziej się boją moi współlokatorzy m, chociaż żaden mi nie uciekł. Większość pająków mam małych i jedyne czego się boję, to że jak mi ucieknie to go nie znajdę. Wystarczy być uważnym i mieć pensete.

@Elemelas: I tak bywa. Ja na razie jestem pewny tylko P. Metallica x2, seksowne na grupie na FB z podwozia i wylinki, a co do reszty nawet podrostków to nie
  • Odpowiedz