Wpis z mikrobloga

@XD__: po #!$%@? obydwoje maja usta otwarte? Nie wiem, bo mnie to nie interesuje a pewnie jest wysokiej klasy sportowcem, ale takie nabijanie fejmu i pokazywanie sie wszedzie za kase jest dawaniem dupy po prostu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XD__: zawsze #!$%@? mnie ta ślepa pogoń za pieniędzmi. Z samego kontraktu sportowego oraz umów ze sponsorami ma z kilkadziesiąt milionów euro rocznie, ale to oczywiście nie wystarczy.
Musi jeszcze podpisać umowę z chińskim konglomeratem, silnie powiązanym z chińskim, zbrodniczym, rządem.
@4kroki czy ja wiem, tu pewnie za dzień pracy zarobił tyle ile w miesiąc biegając za piłką ;) to tak jakbym za dzień lekkiej pracy dostał miesięczna wypłatę, odmowilbyś? dochody dochodami ale wydatki też ma na zupełnie innym poziomie ;) może zbiera na bugatti chiron
@100mph Raczej wątpię, żeby dostał od Huawei 6 mln PLN za reklamę ;]

Patrząc na to jak Lewy gospodaruje forsą, to takie drobniaki z reklam pewnie odkłada na jakieś konto oszczędnościowe
@Jerry664 myślę że jak Wojewódzki dostaje wynagrodzenia z reklam liczone w mln to taki Lewandowski za umowę współpracy trwająca już kilkanaście miesięcy to może nie za jedną ale za kilka reklam ma ;)
@Jerry664 od Oshee dostaje 3mln zł rocznie, koszt pojedynczej reklamy z nim to minimum 1mln zł, rocznie wyciąga około 10mln zł rocznie z reklam ;) także wcale to nie są grosze, nawet jak na jego zarobki, w odniesieniu do wkładu jaki musi poświęcić w te reklamy :) doliczyć trzeba do tego, że sama obecność w reklamach jest dla niego pozytywną bo buduje jego medialność a to nagrania kolejnych reklamodawców, popularność i popularność
@Jerry664 rocznie ma w Bayernie 15mln euro, reklamy to 2mln euro a to znaczy że z reklam ma ponad jedną pensję ;) to nie są złe pieniądze i na pewno nie uwłaczające ;) a Huawei ma większy procent rynku telefonów w Polsce niż Samsung więc jak może jego twarz tracić na tym, że reklamuje telefon, który w kieszeni ma co 3 Polak? #!$%@? się człowieka na siłę