Wpis z mikrobloga

@Asgareth: o 11 skrzyneczek i już swoje robisz? Certyfikat zawsze cieszy. Ja bym okleił taśmą, ale skoro będzie w ziemi i co za tym idzie w jakimś worku to bez znaczenia.
@antros: Tak, ta póki co jest w fazie pomysłu. Wiem, co mi się podoba oraz czego nie znoszę w keszach. Wcześniej też się w to okazyjnie bawiłam, ale bez konta (ze znajomą).
@Asgareth: ze znajomymi zrobiliśmy skrzyneczkę w opuszczonym domu jakieś 2 tygodnie temu, i do tej pory nikt się za niego nie zabrał :< bojo się czy co :(

a miejscówka zajebista, blisko głównych ulic ale mocno domek mocno ukryty w krzakach, żadnych meneli nie ma bo dość dobra okolica...

od siebie dodam, że nie lubię jak ludzie dają takie malutenkie skrawki papieru do wpisywania ;p
@sunsu-sun: Ja nienawidzę logbooków ze zwijanych pasków, najczęściej do mikro takie pakują. Od cholery to jest, jak chce się sprawnie i po cichutku wpisać.

A skrzyneczki w opuszczonych domach - ja samemu nie podejmuję, na zasadzie że jak utknie noga w dziurawej podłodze czy coś się stanie, to zawsze lepiej z jakąś osobą. Ale widzę, że jesteś z zupełnie innych stron, w których zresztą nigdy nie byłam, nie zdobędę jeszcze pierwszego