Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy coś zrobią z tym wyszukiwaniem. 3 mecze i za każdym razem mój team to first blood na serverze o jest #!$%@?... Wczoraj już taką #!$%@? miałem że wybiłem 2 inne teamy ci siedzą oglądają i komentują no ale co wpada następny team każdy +3k zabić i mnie zjedli żywcem do tego za każdym #!$%@? razem PK prosto na ryj... Dziś ma być jakiś update zobaczymy... A i ten #!$%@? GIBI ze swoją tarczą zmniejszonymi obrażeniami niech mu dadzą jeszcze zwiększone obrażenia jakie on zadaje :X
#apexlegends #apex
  • 6
@patoologiaa: Slyszalem ze tryhard dostaje debilow do teamu zeby sie wyrownalo... w sumie sam tak mam dlatego gram duo na squad ( ͡° ͜ʖ ͡°) a update to 5.12 a ten gibsi to naprawde jak taki cwel ma fioletowy shield a co dopiero zloty to jak nie masz normalnej broni to #!$%@? zrobisz xD
@100L3C: no też to zauważyłem ale nie idzie z takim grać xD jeszcze żeby cię słuchali chodzi za tobą nie.... #!$%@?, ACEU jestem wszystkich wybije... no aż się nie chce grać.. no chodz grasz duoj a gram solo.. niech mi dadzą do temu takich jak ja i tyle... Nie dziś? ja słyszałem że dziś we wtorek przecież....
@patoologiaa: No rzeczywiscie dzis, #!$%@? mi sie to mocno bo akurat w gry ktore gram ostatnio caly czas jakies pacze i myli mi sie juz ¯\_(ツ)_/¯
Ta gra bez squadu to patola jest, ja solo nigdy nie gram
@patoologiaa nie dawno slyszalem poklask dla SBM xd widze ze spotkalo zle nie tylko mnie no coz polityka jest prosta predatorki czyt TTV zapewniaja reklame wiec glaskaja ich po glowce i rzucaja casualowych graczy im na pozarcie potem powstaja piekne filmiki 6k dmg 30 zabitych :D i #!$%@? to zmienia
@Reinspired: ee zmieniłem styl gry i od razu 3 winy z rzędu. Nie możesz na ich iść na pałę na 1v1 nie są tacy pro :)i wiadome że jak wbijałem kiedyś 16-18 killi 4,5k dmg teraz jest to nie wykonalne. A TTV to tylko dodatek w nicku :PP obczaj ich sobie na Twichu też nic nie mogą ugrać.