Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. "Zaginął przelew". 3 tyg. Wysłałem z Revoluta na konto w kantorze Aliora 5000 peso meksykańskich czyli około 1000zł. (sub konto jest w peso) Wg revoluta przelew miał iść do 5 dni roboczych. Jednak mija 3 tydzień i kasy na koncie w aliorze dalej nie mam. Przelewy w innych walutach pln/eur/usd normalnie przechodzą między tymi instytucjami, nawet w miedzy czasie zrobiłem przelew w pln i one już są. Napisałem do revoluta to wg nich po ich stronie jest już wszystko zakończone i dostałem pdfa z potwierdzeniem itp. Alior natomiast najpierw poprosił po szczegóły, a gdy je dostał od 4 dni milczy. Numer konta się zgadza i nie wysłałem tego w powietrze. Zważywszy, że przebywam teraz w Meksyku, a następnie przenoszę się do azji nie mam jak odwiedzić fizycznych placówek Aliora. Czy mogę gdzieś to zgłosić by sprawa nabrała tempa? Już nie wspominam, że chciałem je wypłacić z bankomatu, a teraz jak w końcu się pojawią to będą musiał je przewalutować na coś innego z racji, że opuszczam meksyk.

#pieniadze #revolut #alior #aliorbank #bankowosc #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neufrin: do aliora wysłałeś reklamację czy zapytanie? Jak revolut powiedział że wyszło, to teraz czekaj na info od aliora
  • Odpowiedz