Wpis z mikrobloga

Grałem sobie spokojnie, po czym obraz zrobił się czarny. Reset PC, pokazuje się logo Windows, kręci się kółeczko i tuż przed tym, jak miał pojawić się pulpit, znów wita mnie czarny ekran.
Ponowny reset, odpala się tryb awaryjny. Usuwam z jego poziomu sterownik do karty graficznej i po resecie wszystko działa... do momentu, aż Windows wykryje nowy sprzęt (czyli kartę graficzną) i instaluje do niej sterowniki. A to powoduje ponownie czarny ekran i wyłączenie monitora. Usunięcie wszystkich starych sterów i instalacja najnowszych nic nie dało.

Czy to znaczy, że karta graficzna się popsuła? Zastanawia mnie tylko, dlaczego obraz się wyświetla przed instalacją sterowników, a po instalacji obraz gaśnie?

#pcmasterrace #komputery #kartagraficzna #amd
  • 6
@travis: a jak obraz zgaśnie, to próbowałeś alt+ctrl+del? Bo ja zaktualizowałem stery przed godziną i mi zgasł - a+c+d pomogło i obraz wrócił, ale 4k na youtube mi zaczęło ścinać. Przywróciłem stary sterownik - znowu obraz zgasł i znowu alt+ctrl+del - znowu pomogło. Tym razem 4k na youtubie śmiga aż miło. Zupełnie jak przed godziną.