Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@felixos:
Obsługa Atmos jak najbardziej robi różnicę. Osoby które twierdzą, że to tylko naklejka chyba nigdy nie odsłuchiwały takiego sprzętu. Logiczne, że nie będzie to taki efekt jak jakiś system 7.1 z głosnikami w suficie, ale dzwięk z soundbara z Atmos robi różnicę. Osobiście mam LG SK10Y w pomieszczeniu o kwadratowym kształcie i filmy z Atmosem robią robotę. Polecam.
  • Odpowiedz
@Lubie_zupe: Aż tyle nie chce wydać, zastanawiałem się nad LG SK8 albo Philips tapb603/10. Problemem jest to że nie wiem jak taki soundbar gra, muszę się przejść do jakiegoś sklepu żeby posłuchać czy to jest to czego szukam. Mam do Ciebie pytanie, czy mimo braku satelitek słychać dźwięki z tyłu ??
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@felixos:
Też odsłuchiwałem przed zakupem ;-)
Szczerze mówiąc nie liczyłem na to, że będzie efekt dźwięku z tyłu do momentu w którym w czasie filmu usłyszałem pukanie do drzwi zza pleców i prawie poszedłem otworzyć, a okazało się że to w filmie. Ale przy słuchaniu muzyki lub oglądaniu normalnie TV nie ma tego efektu, dopiero przy dobrej jakości ścieżce dźwiękowej.
  • Odpowiedz
@chosenon3: Wiem jak działa, ale technologia też idzie do przodu i nie można mówić że jest to nie wykonalne, fale akustyczne odbijają się od obiektów. Myślę że za parę lat jeśli to dopracują to będzie to już wyraźnie słyszalne, zakładjąc że ktoś będzie miał do tego dobre pomieszczenie gdzie te fale będą się idealnie odbijać.
  • Odpowiedz