Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Member: w oleole za 2500 jest lenovo z intelwm i5 serii 9000 z grafika nvidia 1650. Ramem 8gb i ssd 256, chyba te twoje do biura moze lepsze wykonanie beda mialy. Jesli juz ta bym bral ten z nowszym prockiem
Zależy mi jednak na dysku większym niż 256 i obecności systemu. Komputer ma służyć na podstawowych funkcji, oglądania filmów, bardzo rzadko gier, jeśli już to raczej tych starszych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huballus: dużo osób chwali bodajże amso a jakiś Mirek polecał sprzedawcę z allegro, przelać tag laptopy. Co do preferencji to ja zawsze polecam laptopy della seria latitude (czy jakoś tak) albo lenovo thinkpad t410 ale patrz na specyfikację głównie procesor (pamięć ram czy dysk zawsze możesz wymienić a procesor jak jest klejony to wypada żeby był mocny). Jeszcze jedna rzecz jak masz te oznaczenia to poczytaj co oznacza A A- czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huballus: ja już dawno nie wymienialem laptopa jedynie w swoim części dokladalem i wymieniłem to co się psulo. Czyli jakieś zawiasy czy spód. Inna sprawa, ze dla siebie to bym inaczej kombinowal tzn. Kupił dwa zepsute i zrobił jeden działający żeby było taniej ale do tego już trzeba troszkę wiedzy co gdzie i jak przełożyć żeby działało.