Wpis z mikrobloga

@BezczelnyHusarz: Chcesz mi powiedzieć, że chciałbyś mieszkać w obszczanej melinie z robakami w środku, bez wody, z chorą, śmierdzącą kałem i potem brudaską, która nie myje zębów, ani się, podpaski pierze i używa od nowa, dupy po sraniu nie podciera, nie umie wlać wody z wiadra do kibla żeby spuścic gówno, jest tak #!$%@?ąca, że wytrzymasz z nią tylko sćpany w opór albo #!$%@? tak, że będziesz sikał w spodnie, a
@sawapawa: " że chciałbyś być #!$%@? w dupe zamiast #!$%@?ć się na wszystko ogarnąć się i iść do roboty" Gdzie napisałem , że mieszkałbym z brudaską na melinie ? Azor miał nie jedną szanse ogarnąć się i patolive odpalić na w tygodniu w weekend na spokojnie a on sam pcha się w gówno. I z tego co widzę to z Transem wymieniają się jedną bluza od kilku dni także ¯\_(ツ)_/¯
@BezczelnyHusarz: dopóki nie ogarnie alkoholizmu to nie ogarnie innych chorób psychicznych, które mu stwierdzono w psychiatryku. A bez tego nie będzie żył jak człowiek z normalną pracą. Poza tym patostrimerka daje lepszy pitos, wymaga mniej wysiłku i zapewnia chcąc nie chcąc jakiś tam fejm, a chyba tylko u Agnes ma pewność, że nie będzie ganiany z meliny na meline
@sawapawa: z meliny na meline nie ale sztuki już nie #!$%@? tylko będzie powtórka z rozrywki tylko czekać aż ta zacznie gasić strimy , #!$%@?ć go podawać za duże dawki leków i ruchać go w dupe. Powrót do niej to jest już gotowy na niego wyrok a jaki to się zobaczy , ale 100% #!$%@? się coś mocnego.