Wpis z mikrobloga

Live na insta, Azor wydał oświadczenie żeby nie pisać do Marlenki, że podjął kroki zeby jej pomóc i ma kontakt z ludźmi którzy sie nią opiekują.

Mamy 3 wersje
1. Odwiozłem Marlenke do domu 28.11.2019
2. Marlenka pewnie jedzie do domu 29.11.2019
3. Mam kontakt z ludźmi którzy sie nią opiekują 30.11.2019

#rafatus #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
nsta, Azor wydał oświadczenie żeby nie pisać do Marlenki, że podjął kroki zeby jej pomóc i ma kontakt z ludźmi którzy sie nią opiekują.


Mamy 3 wersje

1. Odwiozłem Marlenke do domu 28.11.2019

2. Marlenka pewnie jedzie do domu 29.11.2019


@Grubymajster: Przecież to rasowy kłamca, ani razu celu nie spełnił
  • Odpowiedz
@Grubymajster: czyli siedzi na czerwonej kanapie i daje dupy za kaprikose dla boksera i dilera. Jednak wiesci z wczorajszych donejtow od bulika , ze mu Marlenke ruchaja byly prawdziwe , na co wskazywala mina rafalali
  • Odpowiedz
@Grubymajster: wersja jest jedna: zostawił ją w tej melinie i tyle. Nie mam z nią kontaktu (chociaż nr telefonu do niej mam i dzwoniłam wielokrotnie, ale automat informuje, że numer jest tymczasowo niedostępny). Najprawdopodobniej telefon został oddany do lombardu, dlatego nie ma z nią żadnego kontaktu. Ha tfu na niego.
  • Odpowiedz
@Grubymajster: Ona na pewno do matki wróciła.Rafatus jest patusem ale wbrew pozorom nie zostawił by jej na pastwę losu czy wywiózł do podejrzanych ludzi. A tam to pewnie ma już tak przerąbane że zero internetu i może ja na jakie leczenie wyślą.
  • Odpowiedz
@Grubymajster: ta gwalcona ;) jasne , ze sie zgadza , przeciez ona byla wiecznie napalona a rafalala jej nie zaspokajal nigdy bo to impotent , raz SU zrobili bo im viagre dali ,pozatym Rafal moze sobie jedfynie konia walic jak ma #!$%@? w dupie
  • Odpowiedz
@Kwitek35: Na bank ją zostawił, ona ma za dużo na jego temat do powiedzenia. Moim zdaniem jest tak, że siedzi na tej melinie pilnowana przez tego boxera i tego drugiego #!$%@?, bez żadnego telefonu, Internetu, odcięta od świata kompletnie. I myślę, że analczyk dalej płaci tym gorylom za to, że ją tam pilnują. Chociażby dlatego był wczoraj taki obsrany na streamie jak poszedł ten donejt niby od boxera.
  • Odpowiedz