Wpis z mikrobloga

Kurde przez moment myślałem, że jak Wiktor pokona Kamila w finale to tragedii nie będzie bo to też równy gość. Jak bardzo się myliłem! To kolejny Wafel. Jezus po prostu musi to wygrać
#bigbrother
  • 6
  • Odpowiedz
@Bartezz_: to się zdziwisz. Jeżeli tylko produkcja nie zrobi jakiejś farsy, że Kamil odpadnie w inny sposób niż przez głosy widzów to zobaczysz jak w finale ten Wiktorek dostanie "wpierdziel" ;)
  • Odpowiedz
@tyrionix: Kilka tygodni temu napisałem, że Kamil nie dotrwa do finału. I jestem przekonany, że jeśli spotka się z samą Martyną w kolejnym tygodniu, to odpadnie przez głosy widzów.
  • Odpowiedz
@Bartezz_: z Martyną wygra na 100%. Kilka tygodni temu sprawa wyglądała inaczej, ale to co ona teraz sobą reprezentuje to jest jakaś tragiko-komedia. Jedynie z Wiktorem mógłby odpaść przed finałem (będąc nominowanym tylko z nim)
  • Odpowiedz
@tyrionix: Dla mnie Martyna to normalna, prosta dziewucha. Kamil ją zawiódł w czasie pobytu Ewy i dlatego w pewnym sensie rozumiem Jej zachowanie. Dla mnie finałowa trójka to - Wiktor, Martyna i Malwina. W tej kolejności.
  • Odpowiedz