Wpis z mikrobloga

Siema pany, bo panie chyba to nie dotyczy
Ostatnio zrobiłem sobie zdjęcie z profilu no i się #!$%@? chwyciłem za włosy, których kurna nie mam :(.
Dokładnie nie mam z przodu oraz na miejscu gdzie pojawiają się zakola, zawsze myślałem że to wygląda normalnie i że mam po prostu wysokie czoło, ale jak jest to miejsce łączące górę głowy i czoło, w sensie ta "krawędź", to właśnie ja widac, co nie wygląda zbyt fajnie :(.
Trochę poczytałem o wcierkach i DX2, ale czy to działa? Może ktoś stosowal?

Tldr: nie mam włosów z przodu u samej góry czoła, co robic?

#szampon #wlosy #dx2 #wcierki #zakola #lysieje #lysapala
  • 13
  • Odpowiedz
@Msadax: No to muszę Cie zmartwić bo na powrót nie ma szans, jedynie pszeszczep, ale i to nie zawsze jest skuteczne i dobrze wygląda. Jedyne co możesz uzyskać przez medykamenty to zachamować dalsze wypadanie ewentualnie zwiększyć gęstość włosa, ale na pewno samo DX2 niebwystarczy
  • Odpowiedz
@Msadax: az sie dziwie ze ludzie nabieraja sie na ten scam dx2 :D to niggdy nie dzialalo i tyle , reklama tego scamu zrobila swoje w tv. W tej materi dziala tylko finasteryd i dutastetryd , jak to polaczysz z minoxidilem to jest szansa ,ze troche ci linie odbuduje ale bym nie liczyl ze calkiem. To jest po to zeby troche odzyskac wlosow i zatrzymac lysienie. Dziala najlepiej na korone
  • Odpowiedz
@koala667: znaczy wiesz, widzę reklame, która wg mnie powinna żeby być wyemitowana powinna być sprawdzona przez jakieś biura itp, tak samo jak lekiz które musiały ostatnio wyemitować przeprosiny. Dzięki za odpowiedź będę coś myslal
  • Odpowiedz
@Msadax: to reklama i z zalozenia nie musi przekazywac prawdy ;) jak chcesz z lysieniem powalczyc to lepiej na pokonajlysienie.com ... dziesiatki relacji ludzi ktorzy za pomoca lekow odbudowali wlosy , tak samo masa relaci przeszczepow itp.... na wykopie ludzie znaja tlyko maszynke i koniec ;)
  • Odpowiedz