Wpis z mikrobloga

Od kilku dni nie mogę nawiązać połączenia z #spotify, telefon w #orange. Zarówno na urządzeniu mobilnym jak i na laptopie. Sprawa wygląda tak: Gdy korzystam z sieci komórkowej na telefonie albo udostępniam sieć poprzez hotspot do laptopa to Spotify nie jest w stanie ustanowić połączenia - pozostaje w trybie offline. Gdy na komputerze włączam VPN (cały czas korzystając z sieci Orange) to ustanawia połączenie... Sprawdzałem ustawienia w mój Orange, nie mam włączonej żadnej blokady. Wszystkie inne usułgi w tym czasie działają normalnie. Wygląda tak jakby Orange ograniczyło dostęp do Spotify?
#internet #streaming
@OrangeEkspert - uzyskam wyjaśnienie?
  • 5
@ka_w: Mam ten sam problem. Na chwile pomaga samolotowy (włączenie/wyłączenie). Problem chyba po stronie orange, ale konsultanci nie reagują. Zgłoszenie do #orange zostało zamknięte z informacją że problem po moje stronie i że wszystko jest ok. Działa Ci aplikacja mobilna orange, u mnie objawem jest, że ona też nie działa.
@ka_w: Nawet u siebie na forum mają ten problem poruszony, ale rżną głupa, że to nie ich wina tylko wina softu telefonu / ustawień APN / samego telefonu / aplikacji / strony internetowej spotify (niepotrzebne skreślić). Ogólnie to nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi. (ʘʘ) Taki problem jak masz ty, mam również ja, na telefonie, na tablecie i na telefonie siostrzenicy, wszystkie z orange.