Wpis z mikrobloga

Hej #wroclaw
Czy jest gdzieś jakaś dokładna wizualizacja jak będzie wyglądała budowana własnie TAT na Nowy Dwór?
Konkretnie interesuje mnie ja będzie wyglądało przecięcie istniejącej drogi z nowymi torami tramwajowymi pomiędzy Centrum Zarządzania Kryzysowego a wiaduktem kolejowym (zaznaczone na rysunku pochodzącym z jakiegoś oficjalnego filmiku tej inwestycji).
shader - Hej #wroclaw 
Czy jest gdzieś jakaś dokładna wizualizacja jak będzie wygląd...

źródło: comment_B1UQqWCZ703Y3vI1YHLE5fXuKsO0p2aH.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@elfo: dz-dzięki, ale tak nasrane na tym rysunku że i tak nie wiem które to tat a które jezdnia na strzegomskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elfo: no dobra to szare to TAT, więc wynika z tego że jezdnia w stronę centrum będzie przecięta, bezkolizyjność #!$%@? ich mać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elfo: dzięki, konkret... jak się umie to czytać ;) do tego północ na dole ;)
Czyli pewnie postawią światła na jezdni południowej na wysokości wiaduktu.
  • Odpowiedz
@shinX: No ale czego oczekiwałeś? Że zrobią wiadukt albo tunel dla całego jednego pasa ruchu na jezdni? Od początku była mowa, że Strzegomskiej ruszać nie będą, więc środkiem TATu nie pociągną. Generalnie to mam więcej złych wieści. W stronę centrum masz jeszcze kilka kolizji - Babimojska, łącznik pomiędzy Ultranetem i Signity do Otyńskiej, wjazd do WPB, Śrubowa, Nabycińska - wszędzie tam będą skrzyżowania w jednym poziomie i to z szerszymi jezdniami.
  • Odpowiedz
@elfo: jestem tak stary że pamiętam plany i wizualizacje poszerzenia strzegomskiej i przebudowania obecnego wiaduktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shader: Bo Wrocław to "The Meeting Place" więc można się spotkać w środku korka na Strzegomskiej i konwersować z ludźmi, nawiązywać nowe znajomości, przyjaźnie... kto wie, może nawet strzała amora dosięgnie stojących w korku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shader: z prozaicznego, czyli kasy. Taki przekombinowany twór kosztowałby ze dwa razy więcej, co spowodowałoby że trzeba by te pieniądze wygospodarować kosztem innego projektu.
  • Odpowiedz