Wpis z mikrobloga

@Olga_Lengyel: hohoho ale ze mnie janusz kurla. A tak serio tak piszecie ze ze 20 zl itd ale prawda jest taka ze woleli byscie wydac te 20 na jakas kanapeczke drwala niz na kawalek papieru ktory jest brzydki. No ale kurla reczna robota panie 20 to jak za darmo. Kolega kiedys robil takie dekoracje czy #!$%@? wi co z kleju na goraco kawy i filizanki wygladalo to jakby ta kawa wylatywala
  • Odpowiedz
@Jaupiorecispodnie: Może i byłoby tyle warte, ale jak mam wysłać około 5-8 kartek (zależnie od tego gdzie spędzam święta), bo za przeproszeniem musiałoby mnie nieźle #!$%@?ć, żeby wydać na to 100-240zł (wedle tego co piszą mireczki wyżej). Nawet jeśli ręczna robota, to więcej jak 10zł za KARTKĘ świąteczną bym nie dał (,)
  • Odpowiedz
@zelltar: no dokladnie. Niech wystawi po 10 te gorszego sortu i niech rynek zweryfikuje, jak beda chetni to te lepsze niech wystawi po 20 ale jak juz pisalem raczej nikt nie kupi.
  • Odpowiedz
@Jaupiorecispodnie: są ładne i w ogóle, ale niech się zastanowi, czy ktokolwiek to kupi. Wszyscy się zachwycają, ale jak przyjdzie co do czego to jednak szkoda wydać tyle kasy na kartkę. Ja bym nie kupiła, bo jakbym wysyłała ludziom kartki świąteczne to potrzebowałabym ich z 15, a wydać 3 stówy na kartki mi się nie widzi xd W ogóle może i jestem Januszem, ale na wszystkie śluby/osiemnastki i inne okazje, na
  • Odpowiedz
  • 2
@Jaupiorecispodnie moja mama też takie trzaska ale głównie dla rodziny i znajomych, a większość do szuflady, dla przyjemności i zabicia czasu. Niestety mało kto będzie kupował kartki po 20-30zł W miarę dobrym biznesem byłaby raczej produkcja na inny rynek i sprzedaż przez Internet (etsy czy coś). Brytyjczycy mają fioła na punkcie kartek, dają na wszystkie możliwe okazje i wydać £6 na ręcznie robioną kartkę to niewiele
emesc - @Jaupiorecispodnie moja mama też takie trzaska ale głównie dla rodziny i znaj...

źródło: comment_UtirEl0J03mS69qTouxJ6LZl7ejrpxyT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Jaupiorecispodnie minusem wysyłka 6zł priorytet w EU ale nadal szansa sprzedać coś drożej, tylko różowa musi trochę podnieść poprzeczkę bo na pierwszym zdjęciu widzę trzy szablony z wykrojnika na szybko i parę perełek doklejonych :)
One na pewno nie pójdą za wysoko bo to prawie na maszynowe wygląda.
  • Odpowiedz
@Jaupiorecispodnie: Bardzo ładne kartki robi twoja różowa ʕʔ Wydaję mi się, że ok. 15 zł będzie optymalną i całkiem przystępną ceną. Na święta zazwyczaj kupuje się kilka kartek, przy cenie 20/25 zł dla wielu może to już być zbyt duży wydatek.
A czy twoja dziewczyna tworzy też kartki ślubne? Takie kartki kupuje się raczej rzadko, więc w takim wypadku 20 - 30 złotych za ręcznie robioną kartkę
  • Odpowiedz