Wpis z mikrobloga

Kiedyś opisałem już Fabinho (w pozytywach), dziś opiszę tego rudego, z pozoru idealnego CAMa. Od razu zaznaczam, że to moje odczucia i u kogoś może być lisem pola karnego, wybawicielem uciśnionych i papieżem ligi weekendowej.

Na wstępie przepraszam jeśli kiedykolwiek poleciłem go do składu. Trafiłem go z niewymiennej paczki, a zawsze przywiązuję się do tych niewymiennych i mimo jego braku gry, broniłem go zaciekle jak ojca-alkoholika. Na tagu go kochałem, w grze nienawidziłem.

Nie warto było. Karta KDB jest fałszywa jak kolor jego włosów, Genialny podawacz? No, tak samo jak każda karta w grze. Bez kitu mam wrażenie, że ta statystyka u prawie każdego mogłaby nie istnieć, bo często nie widzę różnicy między takim KDB a Oblakiem na ST z trenerem ligi chińskiej i graczami z ligi chilijskiej wokół, są wyjątki jak Neymar. Drybler? XD - i cisza. Strzały? Ok, wykończy jak się cudem doczłapie w dobre miejsce. Goli z dystansu zero.
Tempo - zero, równowaga - zero. Ok, może nie grałem jakimiś plackami, ale miewałem lepsze karty na tej pozycji, wymieniłem je niżej.

Czy polecam? Nie

Plusy:
+ o dziwo często potrafi odebrać piłkę, dużo więcej razy niż inni na tej pozycji, których miałem
+ zdarza się, ale też nie za często, że potrafi wygrać pojedynek w powietrzu
+ jak się doczłapie w miejsce, z którego ma setkę, to strzeli

Minusy:
- wolny, ale nie tyle wolny w biegu, co po prostu klocowato się porusza. Tricki nim to coś pomiędzy zawodami monster trucków i Akinfenwą w szczycie diety Anny Lewandowskiej
- strzaly z dystansu - zero
- podania zbyt mocno ocenione na karcie, wg. mnie nic szczególnego
- przez swoją narodowość i niewiele ciekawych kart z Man City ciężki do jakiejkolwiek hybrydy, którą byłbym zainteresowany

Ilość meczy: 212
Bramek: 83
Asyst: 114
(w tym te za squad battles + jak trafiałem gości robiących wyzwanie serie A to były wyniki po 12:11)
Formacje: 4-5-1, 4-3-3. 4-1-2-1-2 (2), 4-2-3-1
Styl gry: Engine, od niedawna hunter
Kto lepiej grał mi na tej pozycji: Neymar, Griezmann, Salah, Aguero, Lucas Moura, Gabriel Jesus
Kto gorzej / podobnie mi grał na tej pozycji: Erikssen, Reus, Firmino

#fut
źródło: comment_BkH9dEg3dBQflvSwHNnfaLa0LBrTtqE0.jpg
  • 11
@martymcfly80s: w skrócie opisałem przy plusach i minusach. Laudrup w szoku, bo tani jest, spróbuję jak tylko uzbieram. Póki co jak mówiłem - KDB jest niewymienny.

@WscieknietyWaz: Erikssen też mi nie podpasował, ale rozegrałem nim tylko 7 meczów, bo zaraz coś dobrego trafiłem i przebudowałem skład. Ja mam chyba tak, że mali i zwinni na CAM się spisują lepiej.

@majzter: Dlatego napisałem, że to moje odczucia. Miałem też nim