Wpis z mikrobloga

@pumpkinEdzio: Ziomek, ale spróbuj spojrzeć na to racjonalnie. 99,9% mężczyzn nie chce być dziewicą w wieku 30 czy 25 lat. I to, że nią jest - to wcale nie ze swojego wyboru, tylko dlatego, że nigdy nie udało im się nikogo sobą zainteresować. Więc serio dziwi cię to, że przyznanie się do tego, że przez całe życie nie udało ci się znaleźć nawet jednej laski, która będzie tobą zainteresowana, może nie
  • Odpowiedz
Wystarczy nie rzucać głupim tekstami, prawictwo w wieku 30lat odpycha bo coś z chłopcem musi być nie teges, i nauczcie się przegrywy że w ciągu swego życia ma się kilku partnerów a seks to nie jest mistyczne wydarzenie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@dziqs1987:
Prawictwo o faceta? Coś z nim musi być nie teges, nie chcę takiego. *cisza*

Puszczalska loszka? Nie chcę takiej. JAK ŚMIESZ INCELU SLUT SZAMING MOJE CIAŁO CHADÓW #!$%@? PEWNIE ZAZDROŚCISZ BYCIA ZAPINANYM W DUPĘ PRZEZ PÓŁ MIASTA HAHA
  • Odpowiedz
Więc serio dziwi cię to, że przyznanie się do tego, że przez całe życie nie udało ci się znaleźć nawet jednej laski, która będzie tobą zainteresowana, może nie być atrakcyjne dla kobiet?

@Hellbike: @pumpkinEdzio: wszystko zależy od tego, czy druga osoba z którą się spotykacie to kobieta z którą planujecie życie (i ona z wami też), czy siksa tudzież tzw. #!$%@?.

Jeśli to pierwsze, to zerowa lub minimalna liczba relacji
  • Odpowiedz
@simperium: lol koleś, ale wy nie zachowujecie czystości, bo "trzymacie ją dla wybranki", tylko po prostu nie jesteście w stanie znaleźć nikogo, kto by was chciał. A to, że chcielibyście kobiety dziewicy wynika głównie z tego, że czujecie się insecure i postrzegacie innych samców jako zagrożenie dla waszego ego, przez co chcielibyście ten czynnik zupełnie wyelimować.
  • Odpowiedz
wy nie zachowujecie czystości, bo "trzymacie ją dla wybranki", tylko po prostu nie jesteście w stanie znaleźć nikogo, kto by was chciał.

@Hellbike: po pierwsze, nigdzie nie piszę o sobie.
Po drugie: argument ad personam, to bardzo płytka zagrywka. Albo chcesz dyskutować, albo przerzucać się szambem. Jeśli to pierwsze to podnieś poziom swojej argumentacji i przeredaguj swój post jeszcze raz, ale tak, by był skierowany do osób, które mają więcej
  • Odpowiedz
@simperium: wg badań sradań, związki typowo katolickie, które się nie rozpadaja bo tak po prostu nie wypada się rozwodzić. A ja tobie napisze ze cieszę się że nie jestem z moją pierwszą dziewczyna, związek się rozpadł i tyle i co, następny nie będzie trwalszy? Jestem bardziej świadomy i wiem czego chce, ale taki ktoś jak ty stwierdzi że nie mogę mieć racji bo badania mówią coś innego
  • Odpowiedz
@dziqs1987: jesteś strasznie napięty i zestresowany, zupełnie niepotrzebnie. Nikt tutaj nie krzyczy, ani nic.

bo tak po prostu nie wypada się rozwodzić.

Może to są wnioski na podstawie małżeństwa twoich rodziców lub rodzeństwa. Widzę, że dalej prowadzisz agresywną dyskusję.

cieszę się że nie jestem z moją pierwszą dziewczyna, związek się rozpadł i tyle i co, następny nie będzie trwalszy?

Nikt nic takiego nie pisał. Odpowiem wulgarnie, czyli na poziomie na jakim
  • Odpowiedz