Wpis z mikrobloga

@Floyt: skąd u Ciebie taka agresja? Po prostu lubię mieć kontakt z ludźmi (popisać sobie) a że jest 3 w nocy to szukam nowych osób do rozmów; nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy, chciałem tylko porozmawiać. Rozumiem, że jesteś zrażony ale nie musisz mi deptać poczucia własnej wartości. To, że jestem śmieciem spamerem to tylko Twoja subiektywna opinia ¯\_(ツ)_/¯
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Agresja? Ja sobie tutaj piszę z ludźmi od 22. I nikt nie zgłasza problemów.
Nie lubię twoich filmików bo manipulujesz faktami. I tyle. A ja nie lubię manipulatorów.
A że to ciągle wrzucasz do zerzygania to inna kwestia. Nagrywasz filmiki pod publiczkę. I tyle.
Inni twórcy wrzucają swoje filmy i nikt by Ci nie odpisał


@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Na moje odpowiedzi odpowiada wiele YTberów większych od twojego kanału.

a ja wchodzę w dialog i przez to jestem #!$%@? spamerem.

Jesteś spamerem bo spamujesz. I tyle. Masz 15% zysków z ze swoich manipulacji tutaj, to spamujesz. Proste.
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Masz chwilową falę przypływu tutaj, bo nagrywasz filmiki pod publikę, ale korzystaj póki możesz. Ja jestem tutaj 12 lat i twoja fala niedługo poleci w dół i nikt Cię nie wykopie. To jest syndrom przejedzenia. Widziałem tutaj wiele tego typu kanałów YT i każdego to czeka. Chyba że strzelisz nowy (co nie wiem czy przejdzie).