Wpis z mikrobloga

@NeutralnieDlaBeki: No to niech żre tyle co Rafatus, w ten sposób jedna bułka wystarczyłaby im na tydzień i mieliby więcej hajsu na wódkę( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak już serio, to jej się po prostu nie da lubić, więc dosłownie wszystko, co robi, #!$%@? ludzi. Jak żre, jak drze ryj, jak #!$%@? ten parchaty ryj w monitor i tak dalej. Czego nie zrobi, to #!$%@?, więc tak
  • Odpowiedz
@Takjakos2012: Mam to samo. Generalnie powinnam mieć to głęboko gdzieś ale nie mogę opanować budzącej się we mnie agresji kiedy ją widzę/słyszę. Trochę zenujące ale nad tym nie panuje ¯\_(ツ)_/¯
A wynika to min stąd, że włos mi się na głowie jeży, że toto takie głupie(!), debilne, brudne, upośledzone, niewychowane, odrażające, niepracujące, niesamowystarczalne - ma prawa wyborcze, może się rozmnażać i jeszcze startuje z pozycji roszczeniowej.
Gdyby Brudlenka siedziała cicho, grzecznie
  • Odpowiedz
@Kamelajna: No to ostatnie to powinien być priorytet społeczeństwa, żeby ta larwa się nie rozmnożyła. A jej żądania wobec świata są najgorsze( ͡° ʖ̯ ͡°) "daj mi na kurtkę", "daj mi jeść", "załóż skrzynkę pocztową, ludzie będo nam wysyłać ubrania", "chodź ze mną do lekarza", "zawieź mnie". Dopóki dostawała po kasku, to aż tak nie #!$%@?ła, ale teraz tak kozaczy, że aż się nóż w kieszeni otwiera.
  • Odpowiedz