Wpis z mikrobloga

@kum91: @Noizik: to prawda, Dorota ma za duze plecy ale wiecie co mnie teraz zastanawia.. ze przeciez tvn i endemol musza stac za stopkatzem i bronic go zr nie bylo molestowania bo inaczej sami pozealajac na to w swoim programie slazuja sie na proces bo przeciez to wspoludzial w jakis sposob i nie maja prawa trzymac przestepcy w programie, wiec calkiem mozliwe naeet, ze wygralby ta sprawe i wymusil przeprosiny
@kum91: zgadzam sie jednak oboje naleza do jednej stacji a stacja przede wszystkim musi dbac o swoje dobre imie dlatego dla zazegnania konfliktu moze wymusic przeprosiny na Dorocie bo nie moga sie przyznac ze trzymali osobe ktora molestowala dziewczyny i nie wywalajac go karnie. To bylby strzal w kolano i sami by podlegali pod paragraf
@turum_tutu: a znasz powiedzenie klasyka " z tobą przegrać, to jak wygrać" ;) Ja myśle, że tak to będzie załatwione, żadne tam sądy itp p.Welman ma inne sprawy w głowie i na głowie. ale rozpiska nie czyni z niej guru osądzającego człowieka po wyglądzie, tudzież paru wpisów od redaktora - tu ona sie raczej pogrzebała deko
@Noizik: też tak myślę, poza tym wchodząc do tego programu uczestnik musi zdawać sobie sprawę z tego, że wszystko co tam zrobi i powie może zostać użyte przeciwko niemu