Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej naprawić lampę błyskową do lustrzanki? Jakiś fotojocker?
Aparat zwalił mi się na ziemię. Na szczęście przeżył razem ze szkłem, ale podłączona do niego lampa złamała się w pół xD

Na szczęści w miejscu "Hot shoe" gdzie wyrwało podstawkę ze śrubek. Wystarczy wymienić tą część(przykręcić nową) i jedna rzecz załatwiona. Sama jest możliwa do kupienia chociażby na ebay ( https://www.ebay.com/c/1788746356 ) i łatwa do wymiany. Niestety lampa się nie włącza :( Więc nie będzie tak łatwo, coś musiało pójść też w środku. SB 700 Nikona

#katowice #slask #fotografia #pomocy #elektronika
Pobierz
źródło: comment_A5sUp1fleMsB81YeJRPpdaa4NFStFVsn.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JBFC: wymiana jest łatwa, koło pół godziny. Napisz rano to co wyśle link do stronki gdzie Kupisz w jukeju. Z wysyłką koło 100zl
Z tym że się nie włącza to nie pomogę za bardzo. Musisz sam to rozkręcić i pomacac
@Ratriczek: znalazłem firmę w okolicy co robi naprawę i darmowe wyceny. Podpytam za ile to zrobią, może ogarną to w serwisie. Jak nie, to będę musiał pokombinować :<
@JBFC: mi kiedyś poleciał obiektyw sigmy z tym pseudo plastikowym bagnetem, na mikołowskiej w Kato chłop od spawania zderzaków mnie skasował 25 złotych wtedy na naprawienie :)
Działa do dziś z 3 już nikonem