Wpis z mikrobloga

jak bezpiecznie sprzedać 3 mln coinsów?
wiem, że są supercoinsy, ale tam 100k = 15 zł, na allegro widzę, że 100k = 45 zł, pewnie jakbym wystawił za 30 zł to szybko by poszło, tylko pytanie o jakieś tipy odnośnie jak to na rynku przepchać bez bana?
#fut #fifa20
  • 8
  • Odpowiedz
@kkarol93: musisz kontrolować rynek wyczaic zawodników duża ilość jaka schodzi po 4 krotnosc ceny karty to oznacza że inni handlarze używają tych kart do przelania i trochę trudniej jest do wychwycenia przez ea Dodatkowo każda karta musi być sprzedana z innego IP. Samemu jak przelejesz na byle jakiej karcie z 1 IP. 1kk coins ban murowany.

Ostatnio mój znajomy co sprzedawal na allegro dostało bana i 2x od niego co kupowało
  • Odpowiedz
@Nowik91: ale popraw mnie, bo może źle rozumiem, przynajmniej dawno temu tak to działało, że to kupujący ode mnie coinsy wystawia jakąś kartę i ja ją kupuje tak? to dodatkowo utrudnia proces, bo ten ktoś musi specjalnie posiadać tą konkretną kartę, gdzie można bezpiecznie przelewać coinsy.
  • Odpowiedz
@kkarol93: nie możesz zrobić tego na byle jakiej karcie. Musisz sam zobaczyć na rynku jacy piłkarze np. Wartość jest 30k a idą za 250k. Jak zrobisz to na byle jakim piłkarzu to im tam w systemie zaraz pokaże i łatwiej wychwycić. A jak w tym samym czasie będzie takich kart z 30x np Rashforda to już chyba trudniej wychwycić kto handluje a kto naprawdę kupuje. Dodatkowo ustawiasz kartę na 24h. I
  • Odpowiedz
@kkarol93: karty ucl overall oczywiście +86 na tych to zrób i niech kupujący ustawia ceny typu 45.500 i max np 300k. I na 24h Ponoć też zależne jest by ta cena minimum nie była pełna. Ale na raz 3mln to musi v być na różnych IP i tyle.
  • Odpowiedz
@Nowik91: też wątpie, żeby ktoś od razu mi kupił 3mln, popatrze jeszcze na inne strony typu supercoins, widzę że zagraniczne oferują lepszą stawkę niż 15 zł za 100k a nie musiałbym się bawić
mimo wszystko dzięki za info ;)
  • Odpowiedz
@kkarol93: wiesz ze przy wszystkich transakcjach gdzie byś nie sprzedał działa to tak samo także jak uważasz.. 3mln to dużo? Jak na raz idzie 10kk sprzedać bez problemu.
  • Odpowiedz
@kkarol93: a ty musisz że oni to jak to robią? Ludzie przez stronę te z coinsami też bany dostają. Jest zakaz regulamin dla wszystkich taki sam. Ale oni wiedzą jak to robić i tyle. Z tym że oni też zarabiają nie tylko na kartach co doladowują.
  • Odpowiedz