Wpis z mikrobloga

@Faynem: wiesz co ja należałem do tych szczęśliwców co nie dostali prawidłowego naliczenia i na bg i na termometr, troche głupio bo przez to specjalnie zrobilem większe zakupy
  • Odpowiedz
@DawCioS: ja teraz na GB kupowałem, ale to był mój pierwszy raz i nie zrobiłem tego przez inkognito i też mi nie naliczyło, ale zgłosiłem reklamacje i może jednak naliczą. Tak czy siak to jakieś marne 20zl więc płakać nie bede.
  • Odpowiedz
@Faynem: z tym inkognito przesadzają ludzię naprawdę jedyne co trzeba zrobić to wyczyścić przeglądarkę, ja zawsze tak robie wypłaciłem z pp na oko z pół tysiąca, transakcji z 50/100 i nagle tutaj mi nie zaliczyło no to jest trochę smieszne, najgorsze jest to ze z bg telfon brany i koło stówki no i tutaj z aliexpressu miałem 50% termometr to też 5 dyszek to razem koło 150 :D zawsze to
  • Odpowiedz
A mi na gearbest naliczyło 10% :) wylogowalem, wyczyściłem dane witryny w narzędziach deweloperskich, zamknąłem, wszedłem, zalogowałem się, zamknąłem, wszedłem na planetplus, przeszedłem z linku i przeszedłem cały proces zakupowy i tak samo na drugi telefon :D
  • Odpowiedz