Wpis z mikrobloga

@pu100stan ja mam tak zawsze,co ja wtedy #!$%@? to bania mała, ostatnio chciałem przejść przez ścianę do łazienki, później włączył mi się tryb artysty ¯_(ツ)_/¯ rozebrałem różowego i robiłem jej zdjęcia, dobrze jak ktoś Cb pilnuję i może Ci opowiedzieć co odwaliles, Alpra z alko działa na mnie tak samo ()
  • Odpowiedz
@lebowski-mini: no ja na 1szy raz zaezucilem kilka tabletek i sporo alkoholu, podobno wracałem środkiem ulicy do domu, i #!$%@? kilka innych dziwnych rzeczy, ale nie mówię że nie podobało mi się (ʘʘ)
Ciężko je dostać??
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pu100stan albo powiedz, że przepadla Ci wizyta u psychiatry i czy by nie przepisał, bo leczysz się w innym mieście, a nie masz transportu. Tylko to raczej jednorazowo przejdzie. (u jednego lekarza). Ja polecam alpragen, bo jest najtanszy, a alpra to alpra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smoovin: @lebowski-mini: mi kolega od czasu do czasu zarzucić kilka sztuk jak swojej mamie podbierze. Co do alpry to nie wiem nawet co to jest, jestem starej daty, wódka, zioło, amfetamina i inne popularne, a benzo czy opio to #!$%@? nawet nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz