Wpis z mikrobloga

Nie ukrywam że życie z Kamilem pewnie byłoby ciężkie, ale mi jako widzowi on jedynie imponuje. Gościu wygląda jak jakiś grecki bóg, wypowiada się w taki sposób że naprawdę chce się tego słuchać, strasznie elokwentny człowiek. Sorry ale reszta przy nim to zwykłe wieśniaki..Ja się wcale nie dziwę że Mateusz ma taki ból dupy do niego. Jest po prostu zazdrosny jak mały chłopczyk o lizaka.
#bigbrother
  • 16
@Hejtel: Kamil swoją osobowością bije na głowę wszystkich mieszkańców domu. Jest jedynym interesującym uczestnikiem, którego chce się oglądać, bo ma coś ciekawego do powiedzenia czy pokazania. Reszta przyjechała leżeć na pufach i bawić się w przedszkolne gry, a dla rozrywki uskuteczniać romanse nazywane dla niepoznaki przyjaźnią. Owszem, Kamil bywa wkurzający, jego poglądy też są kontrowersyjne, ale potrafi je uargumentować, chętnie posłuchałabym polemiki na argumenty zamiast wyzwisk i agresji.
@BadHabits: Po co wypisywać wady? Mieszkańcy wystarczająco dużo o tym mówią, lepiej się skupić na tym, że jest interesującym człowiekiem, bez którego ten program po miesiącu straciłby ostatniego widza (którym by był Piotrek).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heheszka2: bo dzięki wadom wiadomo że to normalny koleś co samo w sobie nie jest źle. Lubię go i obserwuje jego insta, widać że to nietuzinkowy koleś i trochę mi imponuje jego styl. Dlatego chciałbym wiedzieć też jaka jest jego druga strona bo wiadomo nikt nie jest ideałem. A co do tego że mieszkańcy ciągle po nim jadą to nie jest wiarygodne dla mnie jak ta patologia coś mówi na niego.