Wpis z mikrobloga

@Vekkja: Ja byłem w Gradac, polecam serdecznie urocza miejscowość jak i cała Chorwacja. Blisko do Dubrownika, który jest dla mnie przepiękny, oraz do Medjugorie, Mostaru, wodospadów Kravica.
@Vekkja: Fajny pomysł. Wyjedź rano to ominą cię ewentualne korki w drodze do Dubrownika. Parking główny podziemny jest kosmicznie drogi ale jest darmowy parking przy drodze oddalony 10 min pieszo od starego miasta. Jak znajdę link to ci wyślę. Pamiętaj na Bośni wył net bo koszta są kosmiczne. Za to benzynę tankuj do pełna. Możesz tez zrobić zakupy. Pamiętaj o zielonej karcie bo raz zdarzyło mi się ze sprawdzali.
@Vekkja: Karta jest obowiązkowa. Z reguły ich nie przeglądają ale maja do tego prawo. Ubezpieczyciel wyrabia ja za darmo lub za niewielka opłata. Z atrakcji to polecam wejście na mury obronne - 120 zł ale warto. Dodatkowo oplywalem łódka wokół Dubrownika za 10 euro - płynie się wokół tej wyspy gdzie jest tron z gry o tron, wpływa łódka do grot oraz obok plaży nudystów. Ludzie jeszcze korzystają z gondoli na