Wpis z mikrobloga

Skusiłem się na spotify bo w sumie używałem caly czas OggyTube na telefonie i wyjebka. I nie żałuję, na spotify jest dużo więcej kawałków niż nawet na oficjalnych kanałach youtube. Na allegro konto na 3 miesiące 8zl jest tego warte #cebuladeals
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@droid43210 ja używam Spotify od roku i w sumie ciężko było by mi odejść od tego, głównie dlatego, że w puszczanie muzyki w aucie ze spoti jest mega wygodne
  • Odpowiedz
@MirasekTurasek: OggyTube to aplikacja która pozwala wygasić ekran youtube będąc zalogowanym na swoje konto. Niestety nie rozwijana bo wlascicela chcieli zastrzelić ci z google i się wycofał. NewPipe jest drugą taką aplikacją niestety #!$%@? strasznie, lagi i brak logowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@droid43210: jak chcesz sobie co trzy msc kupować nowe konto to #!$%@? sobie robisz.
Te algorytmy czasami całkiem dobra muzę dobierają i warto sprawdzać rekomendacje
  • Odpowiedz
@le1t00: na razie kupiłem na próbę, nie chciałem dawać więcej bo nie wiedziałem czy się to mi sprawdzi. Kto wie może następne kupię normalnie, choć ja głównie konkretnych wykonawców słucham, ale dobrze wiedzieć, dzieki za info
  • Odpowiedz
8zl jest tego warte


@droid43210: Nie bardzo, bo te konta przestaką działać, potem trzeba się pierdzielić z kopiowaniem playlisty. Chyba lepiej family mieć. A może jest lepsza alternatywa? Kupiłbym family, ale za mało słucham by się kalkukowało.
  • Odpowiedz
  • 1
@droid43210 Używam Spotify bez przerwy od czasu premiery w Polsce i nie żałuję żadnej wydanej złotówki.
I również uważam że zmienianie kont trochę mija się z celem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luks_x: ja słucham non stop i cenie sobie że mam ściągnięte jakieś 50gb muzyki na telefonię więc słucham 'offline' bez zużywania transferu
  • Odpowiedz
  • 1
@IcyHot Czy przy dzisiejszych pakietach danych ma to znaczenie i warto "dziadować"? ;) Ja nie pobieram nic na stałe, korzystam z netflix,youtube, spotify, robię hotspota dla laptopa i nigdy mi się internet nie skończył. Jeśli ktoś często bywa za granicą to inna śpiewka Oczywiście chcesz mieć ściągnięte to ściągaj, pytam z czystej ciekawości, bo mam kumpli co nie zużyją nawet 10% swojego pakietu, a i tak wyłączają transfer danych odkładając telefon(a ja
  • Odpowiedz