Wpis z mikrobloga

@droid43210 ja używam Spotify od roku i w sumie ciężko było by mi odejść od tego, głównie dlatego, że w puszczanie muzyki w aucie ze spoti jest mega wygodne
@le1t00: na razie kupiłem na próbę, nie chciałem dawać więcej bo nie wiedziałem czy się to mi sprawdzi. Kto wie może następne kupię normalnie, choć ja głównie konkretnych wykonawców słucham, ale dobrze wiedzieć, dzieki za info
8zl jest tego warte


@droid43210: Nie bardzo, bo te konta przestaką działać, potem trzeba się pierdzielić z kopiowaniem playlisty. Chyba lepiej family mieć. A może jest lepsza alternatywa? Kupiłbym family, ale za mało słucham by się kalkukowało.
@IcyHot Czy przy dzisiejszych pakietach danych ma to znaczenie i warto "dziadować"? ;) Ja nie pobieram nic na stałe, korzystam z netflix,youtube, spotify, robię hotspota dla laptopa i nigdy mi się internet nie skończył. Jeśli ktoś często bywa za granicą to inna śpiewka Oczywiście chcesz mieć ściągnięte to ściągaj, pytam z czystej ciekawości, bo mam kumpli co nie zużyją nawet 10% swojego pakietu, a i tak wyłączają transfer danych odkładając telefon(a ja