Wpis z mikrobloga

W konia by było gdyby była przekreślona cena i napis promocja pacz jak tanio gdzie faktycznie cena by się nie zmieniła. Sugerowane by było, że nastąpiła obniżka ceny. Tutaj nie mamy takiego przypadku.


@sexlord: Podnoszenie przez ciebie ceny po to aby niedługo po tym obniżyć i zamieścić przekreśloną cenę, nie jest twoim zdaniem sugerowaniem że nastąpił obniżka. Media Markt stanowczo powinien więcej wydac na trolle, bo te są najwyraźniej najgorszego
  • Odpowiedz
@fatonik: raczej jak każdy producent, część sprzętu syf, a część mega dobry poziom. głośnika z wątku nie testowałem ale generalizowanie że 'jbl to syf' jest zwyczajnie idiotyczne ;) bez urazy
  • Odpowiedz
Ja chcę kupić ekspres do kawy Delonghi to cena przez całe lato od czerwca do końca sierpnia opiewała na poziomie 2899 zł, nawet było raz poniżej 2700 zł, teraz w popularnych marketach stała cena 3399 zł...
  • Odpowiedz
Ale cena może się zmieniać i to zależy od wielu czynników jak np. aktualny kurs walut, cena zakupu nowej partii towaru od dystrybutora po wyczerpaniu zapasu magazynowego itd. Prawdą jest, że praktyka podwyższania ceny przed BF, żeby zaraz ją opuścić na "promocji" się zdarza, ale tutaj jak na razie takiej sytuacji nie ma, a cena może do końca roku skoczyć do góry jeszcze przecież (albo spaść).
  • Odpowiedz
@simond84: Nie wiem po co się z tym tak #!$%@?ą. Ja bym nie podwyższał cen tylko w czasie wyprzedaży pozamieniał z "1999" na "2999 przecenione na 1999", a na niektórych nawet "4999 przecenione na 2499", frajer kupi.
  • Odpowiedz