Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@prodigi wiem że tak działa 90% naszego jutuba, ale nie ukrywam że jak zobaczyłem coś takiego od gościa który uważa się za alfe i omege futa, to tak jak Marysia, byłem lekko w szoku xD
  • Odpowiedz
@avers91: 1.5 miesiąca tłumaczył filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś w miarę pokazywał jakiś kontent, ale teraz zrobiło się z tego gówno. Bez obrazy dla niego, ale coraz gorzej to wygląda. Poza tym w swoich filmikach gra w jakieś gówno tryby, obstawiam, że w najniższych, zawsze pokazuje mecze na jakichś placków. Nikt nie wie jakiego ma skilla, bo chyba na żywo nie gra, nie streamuje.
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: jeszcze z rok temu go nawet lubiłem, pomysł całego FIFA talks był niezły ale teraz go się słuchać nie da. Brak eventów mu nie pasuje bo nuda w grze, każdy event wg niego jest bez sensu, icon swap bez sensu bo on na handlu zarobi milion w 3h. Wysmiewa w filmikach często stereotyp polaka-janusza, a sam się stał typem któremu nic nie pasuje. No i niezapomniana akcja pro jutubera
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dulux23 nie no miał sporo fajnego contentu: historia futa, akademie, czy rzeczowe podejście do ogółu które teraz przeszło na Fifa talks
@AniolEntropii no tam trochę wyszedł z niego obraz typowego Janusza xD
@pnowak94 no należy się spodziewać zatrzęsienia 352 w składach z orzełkiem na strojach
@Rafixo to chyba było na zasadzie rewanżu na EA że go trochę wykolegowali
  • Odpowiedz
@avers91: niepotrzebnie to tylko zrobił bo gram już tą taktyką jakiś czas a teraz będzie gorzej xD ale rzeczywiście jak zobaczyłem dzisiaj ten filmik to kekłem
  • Odpowiedz