Wpis z mikrobloga

I co wykopki, wychodzi na to, że bliżej Wam do bycia patusem niż samym patusom. Patrząc na to jaką wiedzę mamy, sytuacja na obecną chwilę wygląda na pomyłkę policji która skończyła się fatalnie, najgorzej jak można. A Wy już znacie przebieg, przyczyny, rzekome dilowanie łebka który ma kilka tys długów (jakby dilował dawno by już spłacił). Oceniacie w mig ludzi których znacie z kilku artykułów czy wpisów z fb... Nikt się nie spyta czy 15letnie mlodziaki którzy byli świadkami dostali pomoc psychologa po takiej traumie, nikomu nie przeszkadza szykanowanie rodziny zmarłego i straszenie jego kobiety. Jednym słowem jesteście większą patologią od tej którą tropicie i wyśmiewacie. Trollowanie ma swoje granice.
#konin #policja
  • 85
@dioxyna: Nie wiem skąd to info, że stali kilka minut (chociaż się domyślam). Ale nawet zakładając, że do transakcji z 15latkami doszło to przynajmniej policja upewniła się że do następnej transakcji już nie dojdzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dioxyna: daleko mi do wykopowych sędziów i jestem przeciwny strzelaniu do ludzi w ogóle a co dopiero do pietnastolatkow z narkotykami(oezu wielka zbrodnia) ale dlugi nie wykluczaja latania z tematem a raczej potwierdzaja i transakcje narkotykow przebiegaja roznie bo czesto to znajomi ogarniaja temat znajomym xd