Wpis z mikrobloga

@n00_: nikogo nie namawiam, napisalem to pol zartem, ale jak umiesz czytac to mozesz wywnioskowac, ze chodzilo mi, o osobe ktora juz to robi, a nie namawiam :XD
  • Odpowiedz
@n00_: nikogo nie namawiam, napisalem to pol zartem, ale jak umiesz czytac to mozesz wywnioskowac, ze chodzilo mi, o osobe ktora juz to robi, a nie namawiam :XD


@FKX-: to zamiast ją wyrwać z nałogu, chcesz jej pogłębić ... a może będziesz jej niedługo proponował wspólny złoty strzał....
Głupi jesteś, czy upośledzony ?
  • Odpowiedz
@n00_: kogo mam wyrywac z nalogu, mowie ci, ze pol zartem to napisalem, nic nie sprecyzowalem nawet, a ty sie rzucasz jakbym ci coś zrobił XD
  • Odpowiedz
@FKX-: jakbyś sprecyzował to bym zmarnował 5min.

Art. 58 U.P.N. | Udzielanie Narkotyków, Nakłanianie | Ustawa o Przeciwdziałaniu Narkomanii

§ 1. Kto, wbrew przepisom ustawy, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia albo umożliwia ich użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji,
  • Odpowiedz
@n00_: napisałem czy chce pogadac i razem byc wysoko. gdzie tu jest udzielanie narkotykow albo naklanianie do tego?


@FKX-: ty az taki głupi jesteś ? Udostępnienie narkotyków, umożliwienie wiesz co te słowa oznaczają? Pytasz się o ćpunkę i bycie wysoko xD
  • Odpowiedz
@FKX-: II. w datach dziennych nieustalonych w okresie od czerwca do września 2016 roku w P. woj. (...), w krótkich odstępach czasu wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii sześciokrotnie udzielił W. B. środka odurzającego w postaci ziela konopi innych niż włókniste w łącznej ilości 6 gram
  • Odpowiedz
@FKX-: J. S. został oskarżony o to, że :

I. w lipcu 2011 roku w J. na skwerze przy ul. (...) oraz w parku miejskim, działając czynem ciągłym wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, czterokrotnie udzielił małoletniej N. B. środków odurzających w postaci suszonego ziela konopi, tzw. „marihuany” w ilości po około 0,25 grama netto,

to jest o czyn z art. 58 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w zw.
  • Odpowiedz
@FKX-:
2. oskarżonego J. M. uznaje winnym dokonania zarzucanego mu w pkt II czynu z art. 58 ust.1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii w zw. z art. 12 kk i za to na mocy art. 58 ust.1 oraz art. 70 ust. 4 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o przeciwdziałaniu narkomanii wymierza mu karę 10 (dziesięciu) miesięcy pozbawienia wolności oraz nawiązkę w kwocie 1000
  • Odpowiedz