Wpis z mikrobloga

w co aktualnie pogrywacie? potrzebuje inspiracji co se kupić. Star Wars jakos mnie póki co nie kręci ale kiedys na pewno sprawdze. Mam ochotę na jakiegoś slashera. Jest sens brać God Of War 3 remaster jak sie w starsze czesci gralo za gówniaka na PS2 i nie miało pojęcia o co tam chodzi w fabule?
Macie jakieś inne, lepsze propozycje?
Chętnie poczytam
#ps4 #ps4pro
  • 18
@kopytakonia: Przeszedłem Mafie (najlepsza część dla mnie), Mafie 2 i na ps4 przeszedłem Mafie 3, która była przez wszystkich hejtowana. Subiektywnym zdaniem to przyjemna pozycja, nieco monotonny system walki, takie 6/10.
@kopytakonia: pooglądaj sobie jakieś streszczenia fabuły na YT i zobaczysz, czy ogarniasz i możesz się brać za trzecią część, czy tak nie za bardzo. Jak skończę Horizon, to również zabieram się za God of War, ale część IV.
@kopytakonia Ja teraz w watch dogs 2,wiedzmina 3,jeszcze far cry new dawn mam do zrobienia, a na urlop zostawiam death stranding, a co do gowa 3, to fabula kest tak orosta ze ciezko nie zrozumiec, dodatkowo uwazam ze pod wzgledem akcji gow 3,bije na glowe nowego gowa