Wpis z mikrobloga

#glosniki

Chcę podłączyć kolumny do komputera za pomocą wzmacniacza( subwoofera) , który to widac na zdjęciach: http://pokazywarka.pl/prxk6l/ (na ostatnim są wejścia banana w kolumnie) Mozna to w ogóle zrobić i czy nie przepalę czegoś :P? subwoofer ma wbudowany wzmacniacz, natomiast musiałbym przekonwertować sygnał z wtyczek banana na minijack, aby móc podpiąć kolumny do subwoofera, a zakładam, że to nie problem. Bardziej mnie interesuje czy tego typu zabieg nie popsuje mi czegoś i czy dźwięk będzie lepszy jak na głośnikach z zestawu creative'a

@tmb28 póki co nie mam kasy na dobry wzmacniacz, z powodu studiów i chcę coś wymącić na teraz bo kolumny stoją i się kurzą ;/
  • 6
  • Odpowiedz
@JakSieNiePodobaToZdynki: Zalezy jaki mocny wzmacniacz a jakie głośniki. Chyba nie chodziło Ci o złączke jack tylko cinch

/edit. Dobra widze . Ten Sub ma 17 W a na Satelitki idzie po 6W. Nie bój nic. Podłączaj. Tylko nie dawaj w #!$%@? za bardzo bo wzmacniacz moze nie wytrzymać xD
  • Odpowiedz
@JakSieNiePodobaToZdynki:

w monitorki idzie całe 6W, to po pierwsze. Po drugie na pewno mają obcięte niskie. Podłączyć możesz, ale baaaardzo wątpię czy zagra, nawet jeśli to kolumny będą grały o wiele ciszej niż sub i z obciętymi częstotliwościami ;) Nie wiem co rozumiesz przez "dobry wzmacniacz"
  • Odpowiedz