Wpis z mikrobloga

Dzisiaj byliśmy w browarze restauracyjnym Schüttinger w Bremie. Browar założony w roku 1990 - niby mało, ale i tak więcej niż większość polskich restauracyjnych. 6 tanków po 2hl i 2 tanki po 1hl. Dwa piwa - jasne i ciemne, plus dwie wariacje - ze sprite i colą (tutaj to nic dziwnego :O ). Piwa z rodzaju tych, które lekko wchodzą ale nie powodują ogromnego zachwytu. Takie średniaki. Obsługa miła, wnętrze stylizowane na stary browar, lekko duszna atmosfera. Warto się wybrać chociaż raz #piwo #browary #niemcy
Rajca - Dzisiaj byliśmy w browarze restauracyjnym Schüttinger w Bremie. Browar założo...

źródło: comment_oEgWEIhvPVHSDqR6fnsDm6DJ6HHLIF5t.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@wilqu88: 1,7€ za 0,2 - takie na spróbowanie. A za 0,4 mniej więcej 2x tyle. Łącznie za 1,4l piwa i za obiad dla dwojga zapłaciliśmy jakieś 28€ bodajże. Ciężko mi powiedzieć czy to dużo czy mało w odniesieniu do innych lokali w Niemczech, bo raczej nie bywam :P
  • Odpowiedz
@wilqu88: Planuję jeszcze odwiedzić drugi browar, który chyba jest dosłownie parę km od Bremy (z tego co wiem, można dojechać tramwajem), więc mogę zawołać jeśli będzie coś wartego wzmianki ;)
  • Odpowiedz