Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite, jak pisiory praktycznie z niczego potrafią rozkręcić spiralę hejtu na gościa, na którego praktycznie nic konkretnego nie było i nawet sami pisowscy politycy odnosili się do niego z szacunkiem (ba! Oferowali mu przecież posadę ministra zdrowia). Mam nadzieję, że zostaną za to rozliczeni - rzadko kiedy mam takie „pragnienie” odwetu jak w przypadku tych pisowskich aparatczyków + funkcjonariuszy z #tvpis. Jakiś ś**ć wzywa, by profesor, wybitny chirurg się przed nim tłumaczył z urojonych zarzutów jakiejś baby, która jak się okazało, jest turbopisiorem.
#polityka #bekazpisu #4konserwy #neuropa
r.....6 - To jest niesamowite, jak pisiory praktycznie z niczego potrafią rozkręcić s...

źródło: comment_hSOAscYLfpRKOLLlN5gOrJvkgoJpSClR.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1918: ja dopiero o tym się dzisiaj dowiedziałem i aż mnie krew zalewa. Grodzki już został uznany za winnego przez motłoch - teraz kwestia wydania wyroku. Ech, jaką oni sieczkę robią z mózgów...
  • Odpowiedz
@rorf46: Pisalem ci wczesniej, w innym wpisie o wiadomosciach z czasow tvp, a ty odpisales, ze to jest ok bo to byla tylko lekka propganda, a jest zle dopiero teraz za pisu. Czyli legitumujac takie zachowania, wspierasz ich rozwoj.
  • Odpowiedz
@lekkonieobecny: nie, ja nic o tym nie pisałem, bo nie widziałem tego. Według mnie TVP za czasów sprzed PiSu było całkiem ok, a przynajmniej ja po prostu nie widziałem tam żadnej wielkiej propagandy - może jestem głupi lub ślepy.
  • Odpowiedz
@rorf46: Weź pod uwagę że jak PiS mu proponował tekę ministra zdrowia w zamian za sprzedanie się to był mega super przecież, nawet ten niepiśmienny, tfu elektorat tej partii przyklaskiwał XD Teraz jest zły, bo nie dał się kupić xD
  • Odpowiedz
@rorf46: Matecki...powiedzieć o nim Goebbels to nic nie powiedzieć. Wierchuszka wśród grupy gnojków, którym Polacy zawdzięczają wzajemne szczucie jednych na drugich.
  • Odpowiedz
@rorf46: Dariusz Matecki, znany użyszkodnik wykopu, konserwa wyklęta, poległ w czasie jednego z Banhammerów, które polegały na tym, że ludzie z #4konserwy tworzyły skrypty do: zakopywania niewygodnych dla prawicy treści, plusowania swoich, muniusowania lewaków, wzajemnego wykopywania swoich znalezisk.

Całkiem prawdopodobne że matecki przed wyborami udzielał się na jednym z kont na wypoku. Ja obstawiam, że jednym z jego kont mogło być @M1r14mSh4d3
J.....c - @rorf46: Dariusz Matecki, znany użyszkodnik wykopu, konserwa wyklęta, poleg...

źródło: comment_LZ6LvjBaPvYSLGS9VHiwhM5jo4WzBjlH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fenis: Pozew nic mu nie da. Pieniędzy mu nie trzeba, a przekonanych nie przekona.

Ja dzisiaj na stypie usłyaszłem, że kiedyś wszyscy lekarze brali to i Grodzki musiał, bo by się takiego majątku nie dorobił. Prostego polskiego chłopa żaden sąd nie przekona, bo on wie, że wszyscy bogaci to złodzieje, co go okradli z marzeń i życia na poziomie. Ta tępa propaganda po prostu działa na ciemny lud i pomaga
  • Odpowiedz