Wpis z mikrobloga

@kadet5523: Winnicki to taki niedoszły ksiądz kapelan, który odziedziczył po klerskiej hołocie wspólny mianownik. W d.. był g... widział cały światopogląd buduje na podstawie swojego zagajnika przesączając wszystkie zagraniczne idee jako potencjalnie toksyczne. No bo przecież wiemy, że Europa upada... Ruscy ch..je, niemcy ch..je Polska walcząca husaria a mury runą runą runą... wstawaj krwa jest 2020. Niemniej i tak wolę bandę tych lunatyków pod szyldem konfederacji, bo oni świecą jakąś
  • Odpowiedz
lŻeby zrozumieć postulaty konfederacji trzeba mieć troszkę większe IQ 

@Mlucek: A widziałeś korelację wyborców wykształcenie - preferencje?
Oj, nie spodoba ci się. Ja jednak zaskoczony nie jestem...
Przyklad: konfederacja sumarycznie zebrala 6.5 proc ogółu wyborców z podstawowym wykształceniem, a koalicja 12proc. Tylko że na na koalicję zagłosowało znaaaacznie więcej ludzi niż liczba głosujących na konfę x2 (nic dziwnego, koalicja uzyskała największy odsetek ludzi po studiach). Mam nadzieję, że mimo preferecji
  • Odpowiedz
@biliard: Wy (trole) wklejacie to z notatnika? Co Ty bredzisz xD. Zbudowanie sobie swojej urojonej dysputy a potem oranie wymyślonych przyjaciół. TVP.exe. Napisałem, że wole Konfederacje od Pisu a dostaje tyradę statystyczną konfederacja - koalicja z sugerowaniem, że zadeklarowałem jakiekolwiek preferencje polityczne. Na obie partie bym nie zagłosował.
  • Odpowiedz
@Mlucek: Rabiej to typowy oszuścik, który budował karierę aby nachapać się forsy. Przed kamerami zawsze kłamie, nie ma własnego zdania, w jego życiu liczy się tylko władza i pieniądze, chce je zdobyć dowolnym sposobem.
  • Odpowiedz