Wpis z mikrobloga

Hajsy wplynely na konto, czas kupic jakies zimowki. W tym roku wyjatkowo chcialem nowe, a nie uzywki. Jezdze stosunkowo malo i glownie po miescie, wiec nie mam jakis wygorowanych wymagan. Na jakie firmy z "klasy ekonomicznej" z Oponeo mozna patrzec? Macie jakies doswiadczenia? Te chinskie wynalazki typu Imperial czy Zeetex, trzeba sie ich bac czy sa legitne?

#samochody #opony #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
@Tierman: z tą Dębicą to zależy w jakim rozmiarze. Też czytałem o tym że jest dość dobra, ale w rozmiarze 205 przy 16 calach się nie sprawdziła u narzeczonej w DS3.

U siebie mam Nokiany 235/40 R18 i teoretycznie powinno być gorzej, a jest dużo lepiej na śniegu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nunu85: hp2 Kupiłem nowe w zeszłym sezonie. Akurat w nietypowym rozmiarze Citroena DS3 się nie sprawdziły, ale z relacji znajomych dalej uważam że jest to dobra opona.
  • Odpowiedz
@CzakNorris: Jaki rozmiar i do jakiego auta bo jak wspomniał @nunu85 do auta o mniejszej mocy dobra będzie Dębica Frigo 2, a do trochę mocniejszego już warto pokłonić się nad Frigo HP2. Poza tym Frigo 2 jest dobra na śniegu, wręcz bardzo dobra, ale na innych nawierzchniach to już bywa różnie. Fajną alternatywą będzie Kleber Krisalp HP3 o którym pisałem w tym poście https://wulkanista.pl/kleber-krisalp-hp3/
  • Odpowiedz