Wpis z mikrobloga

Kilka szybkich spostrzeżeń po zakupie Airpods Pro: jak ktoś szuka naprawdę głębokiego basu to raczej go tu nie znajdzie, ANC działa nieźle (do WF1000xm3 nadal brakuje) ale tu pierwszy raz miałem uczucie zatkanych uszu czego wcześniej używając Sony nie doświadczałem (nauszne i douszne). Mikrofony to nadal klasa sama w sobie, do rozmów fantastyczne ale za połowę ceny są Airpodsy bez Pro które również do tego się będą nadawały. Tryb transparentności jest fajny i przydatny ale to też mają inne słuchawki tylko trzeba troszkę głębiej poszukać a tutaj jest wygodnie podane na tacy. Czas pracy jest zadowalający ale to muszę jeszcze potestować bo są zbyt świeże. Błyskawicznie łączą się z innymi jabłkami na tym samym iCloud i to jest cholernie wygodne (podobnie jest na Airpods 1st gen i rewizji). Lepiej są dopasowane do ucha bo nareszcie są gumowe końcówki, zresztą przy ANC nie było innego wyjścia. Był już jeden update firmaware ale nadal czasami pojawiają się problemy ze stabilnością połączenia. Niestety słuchawki mogą zgłupieć jeśli kończymy rozmowę i przechodzimy do słuchania muzyki, do tej pory beznadziejna jakość połączenia była cechą Sony. Krótko rzecz ujmując, grają oczywiście gorzej niż WF1000XM3 (bas, ja bardzo lubię) ale są malutkie, grają długo, nareszcie posiadają ANC i są świetnie skrojone pod sprzęt Apple. Nie ma też jednej denerwującej mnie w Sony przypadłości, szumu który słychać podczas odtwarzania cichych partii utworów albo po prostu w idlu gdzie nic się nie odtwarza ale słychać że zestaw już działa, to na mega plus.
#apple #airpods #sluchawki
PeterPolska - Kilka szybkich spostrzeżeń po zakupie Airpods Pro: jak ktoś szuka napra...

źródło: comment_XewcCPomFm8rRekcjf92P3Kl7rlmLIFt.jpg

Pobierz
  • 8