Wpis z mikrobloga

Jak to jest z takimi wyjazdami do Australii? Znalazłem firmę, która zajmuje się pomocą w wyjazdach do tego kraju, mogę się umówić u nich na bezpłatną konsultację imigracyjną. W czym pomaga taka firma, pomagają znaleźć pracę, mieszkanie itp.? Czy bardziej tylko sprawy wizowe, a z resztą jestem zdany na siebie? Studiuję na ostatnim roku, nie mam za bardzo doświadczenia zawodowego, nie mam IELTS-u, ale chciałbym wyrobić, chciałbym wyjechać po ukończeniu studiów.
#australia #emigracja
  • 13
@vvvariacik: masz zwykły scoring, dostajesz punkty za wszystko co jest w formularzu. Skończone studia to może być trochę mało, zwłaszcza, że anglosasi mają w dupie nasze uczelnie, słusznie z resztą ;)
@vvvariacik: sam się przymierzam, aby za półtorej roku wyjechać, więc trochę jestem na czasie

Co do PWr to wydaje mi się, że nie wszystkie wydzialy i kierunki się na to łapią, w moim przypadku (informatyka, W4) nie ma z tym problemu. Wiza jest ważna na 18 miesięcy, więc jest to bardziej wiza "na start", żeby zdobyć doświadczenie lokalne, które pomoże Ci w zdobyciu wizy permanent. Musisz pamiętać, że o wizę możesz
@vvvariacik posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz do rzeczy

W przypadku wizy 476 sprawa jest prosta. Ja wylatywałem do Australii po raz pierwszy na tej wizie i korzystałem
@lis2222:
Ciężko jest ogarnąć sobie pracę na miejscu z Polski przed przylotem? Szczególnie, że nie mam za bardzo doświadczenia zawodowego :c
Czy tacy agenci mogą ewentualnie pomóc w ogarnięciu pracy?
@vvvariacik: nie sądzę. Możesz pójść na to darmowe spotkanie ale jestem sceptyczny. Raczej jesteś zdany na siebie. Wniosek o wize musisz złożyć do dwoch lat od ukończenia studiów takze moze rozważ zdobycie doświadczenia w Polsce