Wpis z mikrobloga

Mireczki, planuję zakup gitary basowej. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z basem (od kilku lat gram na pianinie więc podstawy muzyki ogarniam) więc liczę, że coś poradzicie dla początkującego.
Szukam instrumentu jak najbardziej uniwersalnego. Upatrzyłem sobie coś takiego.
CORT B4 PLUS MH OPM
- Korpus: Mahoń; Szyjka: 5-częsciowa Wenge/klon; Podstrunnica: Palisander; Skala:34";Progi: 24 / Duże;Przetworniki: Bartolini MK1-4/F & MK-1-4/R;Stroiki: Hipshot Ultralight Tuners;Mostek: EB12(4); Elektronika: Bartolini MK-1 EQ / 1V,1blend,3-band, EQ on-off S/W;

Jak mam być szczery, to powyższe parametry nic mi nie mówią :D Dobra będzie na początek? Jaki wzmacniacz/combo do tego?
#kiciochpyta #muzyka #instrumenty #gitara #gitarabasowa
CowiekPaua - Mireczki, planuję zakup gitary basowej. Nigdy wcześniej nie miałem do cz...

źródło: comment_fzrxY5Fsp9xQEwVnpIsTiRUdm4eZOtOj.jpg

Pobierz
  • 4
@CowiekPaua: Spoko bas. Ogrywałem a i sam miałem coś podobnego na początku - Cort GB74. Gitara jak mówisz - uniwersalna, ale w tym jest dobra. Ma wszystkiego po trochu. Jednak ta elektronika, która w nim jest dupy nie urywa. Raczej słabo. No ale nie ma co marudzić, z dechy gada dobrze - a to najważniejsze. Oczywiście, jeśli nie zamierzasz grać ciężarów, bo to raczej taka gitara basowa na pop, soul, funk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CowiekPaua: Zareklamuje się bezczelnie ale jakbyś był zainteresowany to mam do oddania zestawik Ashdown Mi12 + PiBass 240. Jak coś to pisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)