Wpis z mikrobloga

Zdałam sobie sprawę z tego, że jestem herbaciarą. Przecież to jest napój bogów. Wszystko co herbaciane jest zajebiste, pije kilka herbat dziennie, mam herbaciane kosmetyki, herbaciane smaki w ciastkach, liquidach i innych smakowych rzeczach to rigcz największy, zapach herbaty to cudo. #!$%@? herbatę mirki w chuuuuj.
  • 36
@bohomazy: @PineappleExpress:
BEKA, POWTARZAM, BEKA Z LUDZI KTÓRZY SIĘ ŚMIEJĄ Z TYCH CO SŁODZĄ HERBATĘ ALBO KAWĘ, CHODZI TAKI I TYLKO #!$%@? JAKI TO JESTEM ALTERNATYWNY, TAKI #!$%@? INNY, ŻE HERBATY MOJEJ TOP TIER GORZKIEJ JAK PRAWDA O SMOLEŃSKU NIGDY #!$%@? NIE SŁODZĘ. JAK PROPONUJĄ MI CUKIER W HERBACIARNI DO MOJEJ TOP TIER GORZKIEJ JAK PRAWDA O SMOLEŃSKU HERBATY TO WYCHODZĘ, ROZUMIECIE? WYCHODZĘ I NIE WRACAM CHOĆBY PRZYBYTEK PROWADZIŁ SAM
@makarony serio, polecam tak odstawiać powoli cukier, bo od razu się nie da, słodzilam kiedyś 3 łyżki (dalej jem cukier prosto z paczki jak mi dadzą w knajpie xD), później dwie, później jedną i teraz zero i ulubiona herbata to biała, a kawka czarna bez cukru to zloooto
@makarony: Jest inna, i dużo lepsza niż ciepła woda () a jak piłem 4-5 dziennie to dawało 5-8 łyżeczek cukru to i brzusio było. Jest niezła i dla braku sadła warto. Chociaż taka czarna z cukrem i limonką to cudo.