Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZohanTSW: no PCB nie licząc elementu z minijackiem naprawdę w spoko stanie, pewnie to zamoczę w IPA na jakiś czas, i konsola powinna działać bez problemu, bardziej obudowę doprowadzić do jakiegoś stanu normalnego będzie problemem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZohanTSW: no właśnie myjki nie mam, na razie się moczy w wodzie z mydłem, trochę szczotką poszorowałem, zostawiam na noc i na jutro aż z pracy nie wrócę.
Z chemią do kuchni myślałem już, ewentualnie pasta do zębów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@paypalowiec: na szczęście nie pierwszy raz, już trochę się z tym bawiłem i kilka uratowałem dając nową młodość, ale to jest mocny zawodnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ZohanTSW: ja na eBay'u z Japonii sobie tego i jeszcze kolegę, ale już w o wiele lepszym stanie, sprawiłem
  • Odpowiedz
@DarkAlchemy: @karczochh: @Madkapolka: szanuję chłopaki. Jedno z marzeń mojego dzieciństwa. Jak byłem dzieciak to było #!$%@? drogie i miało może kilkoro dzieciaków w całym mieście. Jak mi tato już kupił game boy colour, to jak sobie grałem w szkole na przerwie to zawsze zbierała się wokół mnie chmara dzieciaków i całą przerwę stali i patrzyli jak gram ( ͡° ͜ʖ ͡°). Byłem
  • Odpowiedz
@DarkAlchemy: panie znawco, czy kosnole w cenie 200 zł na allegro to faktycznie są oryginalne? Ile powinna kosztować taka konsola? To samo pytanie mam do Color, czy te przedmioty na allegro to faktycznie oryginały czy jakieś chinskie podróbki?
  • Odpowiedz
  • 0
@DarkAlchemy uuu z baterii się ulało? W środku może być ciężko, ale możliwe, że da radę sodą oczyszczoną i wodą. Ewentualnie skrobiesz całość i malujesz :p powodzenia!
  • Odpowiedz