Wpis z mikrobloga

Wiem, ze tutaj wszyscy raczej śmieją się z takich rzeczy jak astrologia i inne ezoteryczne kwestie, ale jeśli ktoś się tym serio interesuje, to na pewno przyzna mi rację, ze Wiktor, Kamil i Anka to archetypowe i niemal książkowe reprezentacje swoich znaków zodiaku (przy czym znamy tylko ich znaki solarne, to jest tylko wierzchołek góry lodowej). Kolejno: skorpion, bliźnięta i lew.
#bigbrother
  • 28
  • Odpowiedz
@Sabinanina: Są to znaki z tego samego żywiołu wody, więc powinny być względem siebie kompatybilne...
Ja jestem solarną skorpionicą i z reguły darzę sympatią mężczyzn spod znaku raka, ryb i skorpiona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Generalnie, gdybym miała wskazać najbardziej oczywiste cechy, po których można odczytać ich znaki zodiaku, wskazałabym takie:

Wiktor (skorpion) - analityczne myślenie, zmysł obserwacji, lojalność i wierność w miłości, zafiksowanie na seksie (ale zupełnie inne niż u barana), pociąg do perwersji

Kamil (bliźnięta) - silny ekstrawertyzm, bystry umysł, umiejetność przybierania masek, skłonność do bycia tricksterem/mieszania, szybko się nudzi, rozległa, ale powierzchowna wiedza, gadatliwość

Anka (lew) - ogromna duma, musi przewodzić, nie umie/nie lubi
  • Odpowiedz
Przy okazji: nie bez powodu Natalia wielu osobom przypominała Madzię Wójcik. Różniło je to, ze jedna była skrajaną introwertyczką, a druga ekstrawertyczką, ale co do cech osobowości obie były dość typowymi rybami.
  • Odpowiedz
@Sabinanina: Wiele zależy również od pozostałych elementów indywidualnego hosrosokopu. np. Wiktor jest solarnym skorpionem, ale ascendent i marsa ma już w bliźniętach, stąd np. według mnie jego nietypowe dla skorpiona umiejętności komunikacyjne i ekstrawersja.
  • Odpowiedz
@Manupeace: Dlatego nie dziwię się Malwinie, sama, będąc rybą, prawdopodobnie miałabym meeega słabość do Wiktora (choć widzę jego wady i strasznie mnie wkurzają) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mokka89: Najgorzej z tego zestawienia wypada Anka i jej nieznośnie przywódcza osobowość, jednocześnie bez cech przywódczych żeby było śmieszniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jej się generalnie zdaje, że ma i wzbudza autorytet w grupie, a jest wręcz przeciwnie - typowy lew, nic dobrego.
  • Odpowiedz