Wpis z mikrobloga

Mirki, używający #endomondo czy komuś z was też jakieś przebrzydłe ruskie hakiury zmieniają regularnie imię, wagę, wzorst i ulubioną dyscyplinę? Zawsze jest to ten sam wzorzec. Wpisuje www.[imię].sexy[liczba niewiadomego pochodzenia].ru Moje konto jest obiektem takiego ataku od jakiegoś czasu, poza tym zauważyłem ten sam problem u paru znajomych. Zmiana hasła nic nie dała, tak samo jak pisanie do supportu.
@niebezpiecznik-pl może dostaliście jakieś info od kogoś o takich samych problemach?
  • 19
  • Odpowiedz
@Q-tu: @plasq: Odpowiedź supportu: > > Thank you for contacting Endomondo Customer Care to report the appearance of unexpected content on your Endomondo account. We are looking into the cause and will reach out again as soon as we have a solution or remediation plan in place. We take the quality of your user experience seriously and appreciate your patience and understanding during our investigation.
  • Odpowiedz
@Q-tu: Od tygodnia cisza. Właśnie napisałem jeszcze raz. W ogóle mam takie wrażenie, że nie ma drugiej tak popularnej a jednocześnie martwej aplikacji jak Endomondo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojciechowsky: @Q-tu: Znajomy właśnie stracił dostęp do konta. Celem sprawdzenia odpiął wszystkie konta podłączone do Endomondo i zmienił hasło na kompletnie losowe. Zaczęło mu dodawać jakiś dziwnych znajomych.
  • Odpowiedz
@plasq: Też przy pierwszym ataku okazało się, że dodałem kogoś z Ameryki Południowej do znajomych. Ale po tym pierwszym dodaniu już nikogo nie dodawało.

Wciąż nie słyszę nic od supportu endomondowego. Trochę mnie to wkurza, bo właśnie niedawno opłaciłem subskrypcje na następny rok :/
  • Odpowiedz
@plasq: Dziś jest pierwszy dzień spokoju, w srodę odzywał się do mnie support, ale nic znaczącego: "Thank you for letting us know about these unwanted behaviors continuing to happen on your account. As mentioned before, we are looking into the cause and will reach out to you when we have additional information. We take the quality of your user experience seriously and appreciate your patience and understanding during our evaluation."
  • Odpowiedz
@plasq @wojciechowsky

Chyba jednak nie. Też miałem chwile spokoju, ale wczoraj jakiś brazyl został moim znajomym na endomondo - Marcos Lima - oczywiście ja go nie dodawałem. Ostatnio właśnie w taki sposób zaczęło się zmienianie danych na koncie.
  • Odpowiedz