Wpis z mikrobloga

@woodruff: a ja z kolei mam wrażenie, że ona w swojej tępocie go nie do końca zrozumiała o co chodzi. Nie bronię jej, bo laska #!$%@? z dnia na dzień coraz bardziej, ale imo ona nie ogarnia co ten dupek do niej gadał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@woodruff: dla mnie to akurat nie złamanie regulaminu, a czysta taktyka, no pod warunkiem, że to nie jest jakaś częścią jakiegoś zadania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale mega mnie wkurza, jak oni co chwilę o tej wygranej, o tym zajścu jak najdalej, sławie, fejmie etc... Rozumiem, że dlatego tam przyszli, no jak jest wygrana, to chcą ja zdobyć, ale kurde tym sobie sami psują relacje i
  • Odpowiedz
@woodruff: ale oni nie umawiają się na nominacje jego, po prostu myślą, że jak odsuną Ewę od niego, to on wyleci. Nie wiem, czy to zadanie czy sami to wymyślili, jeśli sami, to trochę mi żal ich, bo przecież proste, że kamery i mikroporty wszystko wyłapią i widzowie będą dokładnie wiedzieli co, gdzie i jak.
  • Odpowiedz
@Bzium13: ale każdy by skumał że "nie pałamy do niego miłością" i "nominujemy go", ta ustawka ostro śmierdzi - w waszej edycji tego nie było, przynajmniej nie wyłapaliśmy, a tu prost walenie w Jezusa żeby opuścił program, a jak nie opuści no to działamy dalej
  • Odpowiedz
@Bzium13: z jednej strony masz trochę racji, z drugiej jest dopiero poniedziałek, a zaczynają z grubej rury zarówno wiktor jak i stópkarz. Nie wiem czy słyszałaś ich całe plany dzisiaj, ale wg mnie to się może niebezpiecznie skończyć. U was bywało różnie, ale nikt z was nigdy nie upadł do takiego poziomu. Nawet Łukasz, którego szczerze nie znoszę.
  • Odpowiedz
Wy jesteście jacyś nie normalni czy tylko udajecie, każdy gest i słowo jest tam wyreżyserowane ! O co #!$%@? chodzi czy ja żyje w jakimś matrixie czy jak ? No ludzie ogranijcie się do ku... wy nędzy jak czy tam niektóre komentarze to wy tak serio ?
  • Odpowiedz
@woodruff: Martyna nie rozumie, bo Martyna NIE jest dwulicową kombinatorką, tylko normalną i miłą dziewczyną. Niestety łatwowierną i naiwną. Kamil ostatnio naprawdę nie był dla niej miły i potraktował ją protekcjonalnie, więc nie dziwię się, że Martyna ma negatywne odczucia w stosunku do Kamila.
  • Odpowiedz