Wpis z mikrobloga

#marsz czy był pozytywny przekaz?

Jak miałem pozytywny przekaz taki, iż nie dopuścimy nigdy do takiego rozpasania się LGBT jak w szwecji czy USA gdzie sąd może nakazać wykastrować dziecko gdy szalona matka tak chce, albo żeby rodzić był aresztowany lub miał odebrane dziecka za to że mówi mu żepomysl obcięcia sobie penisa jest głupi a tym bardziej gdy jest młody i głupi.
#marszniepodleglosci

#bekazlewactwa #lgbt
  • 6
  • Odpowiedz
@sunbitpl: Tak i dokładnie o takie rzeczy chodzi, dlatego ja również jestem przeciwny pakowaniu gender'owskiej ideologii do głów ludziom. Zawsze się zastanawiam - oni krzyczą w Polsce, że chcą mieć równe prawa (związki partnerskie, małżeństwa homo, adopcja dzieci), a na zachodzie mają te wszystkie prawda, więc o co oni tam walczą?
  • Odpowiedz
@BananowySzymon: dostałeś linka z opisem zdarzenia zresztą bardzo szeroko dyskutowanego, a nic nie umiesz odpisać z sensem tylko spamujesz:

xddddddd taki wasz obraz w tej Polsce, uważaj bo ten gender ci z szafy wyjdzie i cb zje


Jak tam masz rozmawiać to #czarnolisto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaciejMalata: po uzyskaniu równych praw walczą o to, żeby mieć prawa większe niż przeciętny obywatel. Zobacz na ruchy feministyczne i jawna dyskryminację mężczyzn w ich wykonaniu.
  • Odpowiedz